Close

Contactează-ne

Suntem aici pentru a vă ajuta pentru orice nevoie de servicii industriale de pompieri aţi avea. Prezenţa noastră la nivel mondial înseamnă că suntem disponibili pe plan local şi oferim servicii profesionale şi personalizate.


Pentru a afla mai multe, vă rugăm să contactaţi pe oricare dintre reprezentanţii noştri de servicii industriale de pompieri de mai jos:​

 

Business Support & Dev.

 

​Casper Brorsen

 

​Email: casb@falck.dk
Phone: +45 20 20 50 64

​Australia

 

​Jonathon Silbert

 

​E-mail: jsilbert@falck.com.au
Phone: +61 418 940 112

​Belgium

 

​Philippe Bottequin

 

E-mail: ​Philippe.Bottequin@falck.be
Phone: +32 473997441

​Brazil

 

​Erik Petersen

 

​E-mail: erik.petersen@br.falck.com
Phone: +55 21 99586-7639

​France

 

​Jean Paul Leloutre

 

​E-mail: jean.paul.leloutre@falck.com
Phone: +33 678 11 64 41

​Germany / Switzerland

 

​Daniel Mülln

 

​E-mail: daniel.mulln@falck.com
Phone: +49 (0) 151 4469 5154

​India

 

​Vaneet Bansal

 

​E-mail: vbansal@falck.com
Phone: +91 98100 97435

​Italy

 

​Ivan Tinnirello

 

​E-mail: ivan.tinnirello@falck.com
Phone: +39 347 3850 850

​Netherlands

 

​Robbert van der Veen

 

​E-mail: r.vanderveen@falck.com
Phone: +31 (0)181 376 666

​Romania / Slovakia

 

​Ján Jeňo

 

​E-mail: jan.jeno@falck.sk
Phone:+40 733 010 231

​Spain

 

​Miguel Albors

 

​E-mail: m.albors@falck.sk
Phone:+34 963 540 301

Sweden

 

Carl-Johan Wahlberg

 

E-mail: carl-johan.wahlberg@se.falck.com
Phone: +46 70 630 99 99

Turkey

 

Anil Yamaner

 

E-mail: anil.yamaner@tr.falck.com
Phone: +90 533 2700336
 

​United Kingdom

Robert Peasgood

E-mail: robert.peasgood@falck.com
Phone: +44 (0)7738 642018 ​
 

​​Polititorvet

DK-1780 Copenhagen V
Tel.: +45 70 33 33 11

Fax.: +45 33 15 29 57 

contact@falck.com

 

CBR: 16271241

 

Linkedin-Follow-us.png